Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

B2B Wood Meetings - Targi DREMA w dniach 12-13 września 2018 r.

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na spotkania kooperacyjne dla branży drzewnej i meblarskiej B2B Wood Meetings, które odbędą się w trakcie trwania targów DREMA, w dniach 12-13 września 2018 r.

czytaj więcej ›

Nowości z rynku drzewnego

Kategorie

B2B Wood Meetings - Targi DREMA w dniach 12-13 września 2018 r.

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na spotkania kooperacyjne dla branży drzewnej i meblarskiej B2B Wood Meetings, które odbędą się w trakcie trwania targów DREMA, w dniach 12-13 września 2018 r.

Spotkania kooperacyjne to wygodna i efektywna metoda na zdobycie nowych i weryfikację już pozyskanych kontaktów biznesowych. Podczas targów DREMA po raz pierwszy odbędą się matchmakingowe spotkania kupiec-oferent, dzięki którym możliwe będzie nawiązanie perspektywicznych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży drzewnej i meblarskiej zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

We wrześniu w Poznaniu podczas targów Drema 2018 odbędzie się pierwsza edycja spotkań kooperacyjnych „B2B Wood Meetings 2018”. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, Międzynarodowych Targów Poznańskich i partnerów sieci Enterprise Europe Network (EEN). Jest skierowane przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w branżach przetwórstwa drewna i produkcji maszyn, urządzeń oraz narzędzi używanych do jego obróbki, a także kupców i zleceniodawców poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji. Tematyka wydarzenia może spotkać się również z zainteresowaniem handlowców z sektora materiałów drzewnych (dostawców surowców, półfabrykatów i gotowych produktów) oraz naukowców chcących poszerzyć wiedzę m. in. o certyfikacji.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania współpracy na międzynarodowej arenie, w trakcie trwania targów DREMA organizowane są spotkania kooperacyjne B2B WOOD MEETINGS. Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe za pośrednictwem platformy internetowej b2match. Każdy z uczestników rozmów musi zarejestrować się, określić swój profil działalności oraz rodzaj współpracy, którą chciałby nawiązać. Umożliwia to, jeszcze przed rozpoczęciem targów, skonkretyzowanie oczekiwań i umówienie się na spotkanie z potencjalnym partnerem. 30-minutowe osobiste spotkania odbędą się drugiego 
i trzeciego dnia trwania targów, czyli 12 i 13 września 2018 r. Spotkania kooperacyjne to wygodna i efektywna metoda na zdobycie nowych i weryfikację już pozyskanych kontaktów biznesowych. 

Przy wyborze partnerów handlowych kierujemy się nie tylko technicznymi i ekonomicznymi parametrami. Do sukcesu potrzebna jest również tzw. emocjonalna chemia, zaufanie i porozumienie. Udział w spotkaniach kooperacyjnych daje możliwość dokonania wyboru przyszłych kooperantów zarówno sercem, jak i rozumem. Podczas rejestracji mamy szansę zaprezentować wszystkie swoje mierzalne atuty, ale to dopiero faktycznie odbyte spotkanie decyduje o nawiązaniu współpracy. Wcześniejsza rejestracja i dobry opis firmy to sprawdzony patent na powodzenie w branży.

Cała branża drzewna i meblarska spotyka się 11-14.09.2018 w Poznaniu na  targach DREMA / FURNICA / SOFAB. Zapraszamy!
źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie