Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Nowości z rynku drzewnego

 • ADRADAR.PL


  Zachęcamy Państwa do skorzystania z przeszukiwarki portali nieruchomości Adradar. Jest to narzędzie umożliwiające dostęp do ogłoszeń z kilkudziesięciu portali w jednym miejscu. Zaawansowany algorytm grupuje je, dzięki czemu otrzymujemy pełną historię obecności danej nieruchomości na rynku. System wysyła powiadomienia o interesujących nas mieszkaniach nawet w ciągu 8 minut od ukazania się w Internecie.
  czytaj więcej ›
 • Nowe życie traka – części zamienne do maszyn tartacznych

  Najbardziej eksploatowane części maszyn tartacznych, jak prowadnice, łożyska, segmenty, suwaki lignofolowe wymagają regularnej wymiany, co znacząco pozwala wydłużyć żywotność parku maszynowego. Jednak nie chodzi tylko o to, aby zużyte części wymieniać na nowe, ale także o jakość instalowanych w maszynie elementów. Ważne, aby części były one wytwarzane ze zgodnością materiałową urządzeń producenta, bo tylko to zagwarantuje bezawaryjną i bezpieczną dla operatorów eksploatację maszyn.
  czytaj więcej ›
 • Promocja kształcenia zawodowego w branży drzewnej na targach DremaSilesia!

  W branży drzewnej jest wielki popyt na specjalistów, stąd na targach DremaSilesia przygotowywane jest wydarzenie - Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej - przez portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przy wsparciu Międzynarodowych Targów Poznańskich - organizatora targów.
  czytaj więcej ›
 • Energia z Drewna

  Energia z Drewna – dwudniowa konferencja na targach DREMASILESIA 2017!
  czytaj więcej ›

Kategorie

Blaty dębowe

Telomer Wood
Oferujemy Państwu między innymi: Płyty klejone z drewna litego (lameli wzdłużnych) oraz na mikrowczep z gatunku drewna DĄB długość - do 5000 mm szerokość - do 1200 mm grubość - 18-20 mm, 26mm, 40 mm wymiar lameli - szerokość od 38 mm do 60mm Ceny AB (Finger Joint) : 1300 euro/m3 (Duży hurt) AC (Finger Joint) : 1200 euro/m3 (Duży hurt) BB (Finger Joint) : 1180 euro/m3 (Duży hurt) BC (Finger Joint) : 1100 euro/m3 (Duży hurt) Solid - długie lameli Jakość AB Długość 900-1100mm : 1950 euro/m3 (duży hurt) Długość 1200-1500 mm: 2150 euro/m3 (duży hurt) Długość 1600-1800 mm: 2400 euro/m3 (duży hurt) Długość 1900-2100 mm: 2600 euro/m3 (duży hurt) Długość 2200-3000 mm: 2800 euro/m3 (duży hurt) Warunki jakościowe artykułów litych dębowych: A - drewno dobrane kolorystycznie, z niedużymi różnicami wynikającymi z natury materiału, niedopuszczalne są biel, przebarwienia, czarne sęki oraz kitowanie i naprawy. B - dopuszczalne są różnice kolorystyczne, zdrowe oraz pojedyncze czarne sęki o średnicy do 10 mm w płycie, a także dopuszczalna jest biel i przebarwienia w części środkowej, niewychodzące na krawędzie oraz naprawy i kitowanie. Po wcześniejszym uzgodnieniu, oferujemy też usługi, wykonywane według specyfikacji Klienta.

Zaloguj się aby zobaczyć kontakt do sprzedawcyPozostałe ogłoszenia użytkownika

Telomer Wood zobacz ›

Sprzedam: Blaty dębowe (klejonka)AB 41mm x 600mm x 5000mm

KLEJONKA DĘBOWA (MIKROWCZEP) Klejonka dębowa jest używana do produkcji schodów, drzwi i ścianek działowych, mebli, dekoracji wnętrz - elementów wykończenia wnętrza klubów, restauracji, budynków; me...