Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Certyfikat FSC®CoC w 6 krokach — bezpłatny poradnik do pobrania

Szansa na nowe kontrakty, współpraca z dużymi sieciami handlowymi, większe możliwości eksportu produktów m.in. do krajów Unii Europejskiej oraz pewność wykorzystania legalnego drewna. Posiadanie certyfikatu FSC®  ®CoC ma wiele zalet. Jego brak z kolei może znacząco ograniczyć możliwości dalszego rozwoju w branży drzewnej wielu przedsiębiorcom.


czytaj więcej ›

Nowości z rynku drzewnego

Kategorie

ADRADAR.PL


Zachęcamy Państwa do skorzystania z przeszukiwarki portali nieruchomości Adradar. Jest to narzędzie umożliwiające dostęp do ogłoszeń z kilkudziesięciu portali w jednym miejscu. Zaawansowany algorytm grupuje je, dzięki czemu otrzymujemy pełną historię obecności danej nieruchomości na rynku. System wysyła powiadomienia o interesujących nas mieszkaniach nawet w ciągu 8 minut od ukazania się w Internecie.
Dla pośredników, przyzwyczajonych do narzędzi takich jak przeglądarka Amer czy POP KRN, proponujemy Unirepo -  bazę ofert prywatnych z podglądem konkurentów. W programie Unirepo znajdziecie ogłoszenia zarówno mieszkań, jak i domów, gruntów czy lokali użytkowych. Współpracujący z nami agenci niezwykle cenią sobie dostęp do archiwalnych ofert, nawet sprzed kilku lat. Program doskonale wspomaga również komunikację i współpracę między agentami, a tym samym organizację pracy biura nieruchomości.