Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Targi Drema, Furnica i Sofab 2019 coraz bliżej!

Targi Drema, Furnica i Sofab 2019 coraz bliżej!
Targi DREMA barometrem koniunktury

Sektor drzewny i meblarski ma za sobą kilka naprawdę dobrych lat. Przychody w branży rosły, podobnie jak rentowność. Firmy sporo inwestowały w automatyzację procesów produkcyjnych. Dziś na horyzoncie widać pewne zagrożenia. Co czeka branżę w kolejnych latach? O tym dowiemy się podczas wrześniowych targów DREMA, Furnica i Sofab 2019.


czytaj więcej ›

Nowości z rynku drzewnego

Kategorie

Sięgnij po złoto na targach DREMA!

Do 28 lipca są przyjmowane zgłoszenia w ramach Konkursu o Złoty Medal MTP na targach DREMA. Jest to wyróżnienie dla najlepszych, odgrywające kluczową rolę w strategii komunikacji z klientami.
 
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to pakiet korzyści dla firm z branży. INWESTYCJA w prestiż, REKOMENDACJA ekspertów, UZNANIE wśród przedstawicieli sektora DRZEWNEGO I MEBLARSKIEGO.
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest przez eksperckie jury produktom, które muszą spełniać określone warunki: powinny być innowacyjne i unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie!
Pakiet medalisty – obszerny pakiet świadczeń reklamowych,  pozwoli przygotować się do efektywnej promocji nagrodzonych produktów, jak również stanowić będzie gratyfikację na tle konkurencji. Sąd konkursowy ogłasza wyniki na miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczyna się lawina działań promocyjnych. Korzystając z bazy współpracujących przy targach DREMA mediów, tak branżowych, jak i ogólnopolskich, udostępniona zostaje szerokiej publiczności lista nagrodzonych firm i ich produktów. Lista i zdjęcia laureatów zostaną opublikowane także w Vademecum Zwiedzającego oraz magazynie DREMA News, które dystrybuowane w kilkunastotysięcznym nakładzie docierają do rzeszy branżowych profesjonalistów. Każdy z laureatów otrzymuje również prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu. Ważnym aspektem promocji jest też oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu, dzięki czemu bez problemu zwiedzający, w trakcie trwania targów DREMA (12-15.09.2017 r.) będzie mógł dostrzec wyróżnione produkty. 
Niezwykle istotne jest także to, że każdy produkt będzie brał udział w konkursie, gdzie o zwycięstwie decydować będzie konsument i to dzięki głosom m.in. klientów i zwiedzających targi, Laureat ma szansę zdobyć dodatkowo nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.
Jeśli produkty Państwa firmy, zasługują na to prestiżowe wyróżnienie, zachęcamy do walki o złoto i zgłoszenia swojego udziału w konkursie! Pozostało mało czasu - termin mija 28 lipca 2017 r.