Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Nowości z rynku drzewnego

 • ADRADAR.PL


  Zachęcamy Państwa do skorzystania z przeszukiwarki portali nieruchomości Adradar. Jest to narzędzie umożliwiające dostęp do ogłoszeń z kilkudziesięciu portali w jednym miejscu. Zaawansowany algorytm grupuje je, dzięki czemu otrzymujemy pełną historię obecności danej nieruchomości na rynku. System wysyła powiadomienia o interesujących nas mieszkaniach nawet w ciągu 8 minut od ukazania się w Internecie.
  czytaj więcej ›
 • Nowe życie traka – części zamienne do maszyn tartacznych

  Najbardziej eksploatowane części maszyn tartacznych, jak prowadnice, łożyska, segmenty, suwaki lignofolowe wymagają regularnej wymiany, co znacząco pozwala wydłużyć żywotność parku maszynowego. Jednak nie chodzi tylko o to, aby zużyte części wymieniać na nowe, ale także o jakość instalowanych w maszynie elementów. Ważne, aby części były one wytwarzane ze zgodnością materiałową urządzeń producenta, bo tylko to zagwarantuje bezawaryjną i bezpieczną dla operatorów eksploatację maszyn.
  czytaj więcej ›
 • Promocja kształcenia zawodowego w branży drzewnej na targach DremaSilesia!

  W branży drzewnej jest wielki popyt na specjalistów, stąd na targach DremaSilesia przygotowywane jest wydarzenie - Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej - przez portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przy wsparciu Międzynarodowych Targów Poznańskich - organizatora targów.
  czytaj więcej ›
 • Energia z Drewna

  Energia z Drewna – dwudniowa konferencja na targach DREMASILESIA 2017!
  czytaj więcej ›

Kategorie

Laser Liniowy Narzędzia Do Obróbki Drewna / Czerwony - Zielony o różnych mocach / Konkurencyjne Ceny

Michał Szczygielski
Dlaczego LaserLiniowy.pl? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, a na pewno już nie jest jednoznaczna. Oferowane przez nas lasery są solidne, wytrzymałe, odporne na różnego rodzaju urazy mechaniczne, temperaturę oraz wstrząsy. Niewątpliwym ich atutem jest niska cena, zwłaszcza w porównaniu do innych modeli na rynku. Czy lasery liniowe, jakie oferujemy różnią się czymś od innych, aczkolwiek droższych zestawów na rynku? Tylko ceną. Produkt, jaki sprowadzamy z Japonii jest powszechnie znany i lubiany niemal na całym świecie. Mimo stosunkowo niewielkiej ceny są one lepsze, a przede wszystkim o wiele bardziej widoczne na drewnie. Oferowane przez nas lasery idealnie sprawdzą się przy obróbce drewna oraz kamienia. Mają też zastosowania wizyjne. Są niemal niezastąpione w celach znakowania urządzeń przemysłowych bądź pozycjonowania wizualizacji. Możemy ich użyć również, jako laserowe przyrządy celownicze bądź do konturowania map. Nie ma lepszego przyrządu do wyznaczania linii. Wszystkie produkty, jakie sprzedajemy charakteryzują się: » Najwyższej jakości diodą laserową; » Szklaną soczewką; » Niezawodnością; » Wysoką stabilnością; » Zwiększoną żywotnością; » Szybką gotowością do pracy. Nasza firma stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Wysoka jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny. My proponujemy Państwu produkt, który zachęca wysoką klasą i niską, adekwatną doń ceną. Nasz asortyment przechodzi wnikliwe oględziny, tak, więc jesteśmy pewni, że towar, który sprzedajemy jest w pełni sprawny i użyteczny. Wysyłamy do Państwa tylko to, na czym sami jesteśmy gotowi pracować. Najdroższe lasery liniowe, o znanych powszechnie markach charakteryzują się ponadprzeciętną ceną. Śmiało możemy stwierdzić, że jest ona niebotycznie wysoka i często nieadekwatna do samego produktu. Proszę pamiętać, że w większości przypadków płaci się przede wszystkim za firmę, a dopiero potem za jakość. My oferujemy Państwu zupełnie coś odwrotnego. Podczas gdy w innych sklepach bądź hurtowniach laser liniowy kosztuje ponad 2000zł za komplet, nasz produkt kosztuje tylko 700 złotych za produkt, który jest lepszy, trwalszy i bardziej funkcjonalny, oraz inne oferty cenowe zależnie od laserów na jakie Państwo się zdecydujecie, posiadamy 2 rodzaje Laserów o różnych mocach i promieniach światła widzialnego czerwonego oraz zielonego. Zachęcamy do Zapoznania się ze zdjęciami oraz konkretną ofertą znajdującą się w zdjęciach. Gorąco zachęcamy firmy produkcyjne maszyny tartaczne, maszyny do obróbki kamienia, maszyny rolnicze oraz stolarskie jak i prywatne osoby, które miłują się w obróbce w drewnie lub kamieniu, jesteśmy przekonani, że nasz laser będzie niezastąpiony w Państwa warsztacie:) Wiecej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszamy

Cena: 700 zł

Zaloguj się aby zobaczyć kontakt do sprzedawcyInne ogłoszenia z tej kategorii

Michał Szczygielski zobacz ›

Sprzedam: Laser Liniowy Narzędzia Do Obróbki Drewna / Czerwony - Zielony o różnych mocach / Konkurencyjne Ceny

Dlaczego LaserLiniowy.pl? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, a na pewno już nie jest jednoznaczna. Oferowane przez nas lasery są solidne, wytrzymałe, odporne na różnego rodzaju urazy mechaniczn...