Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Konferencja prasowa organizacji branży drzewnej 5 października 2022 roku

Konferencja prasowa organizacji branży drzewnej 5 października 2022 roku
Konferencja na temat krytycznej sytuacji w branży drzewnej: Lasy Państwowe niszczą przemysł drzewny w Polsce. Stan i perspektywy.


źródło:
Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
czytaj więcej ›

Nowości z rynku drzewnego

 • ADRADAR.PL


  Zachęcamy Państwa do skorzystania z przeszukiwarki portali nieruchomości Adradar. Jest to narzędzie umożliwiające dostęp do ogłoszeń z kilkudziesięciu portali w jednym miejscu. Zaawansowany algorytm grupuje je, dzięki czemu otrzymujemy pełną historię obecności danej nieruchomości na rynku. System wysyła powiadomienia o interesujących nas mieszkaniach nawet w ciągu 8 minut od ukazania się w Internecie.
  czytaj więcej ›
 • Nowe życie traka – części zamienne do maszyn tartacznych

  Najbardziej eksploatowane części maszyn tartacznych, jak prowadnice, łożyska, segmenty, suwaki lignofolowe wymagają regularnej wymiany, co znacząco pozwala wydłużyć żywotność parku maszynowego. Jednak nie chodzi tylko o to, aby zużyte części wymieniać na nowe, ale także o jakość instalowanych w maszynie elementów. Ważne, aby części były one wytwarzane ze zgodnością materiałową urządzeń producenta, bo tylko to zagwarantuje bezawaryjną i bezpieczną dla operatorów eksploatację maszyn.
  czytaj więcej ›
 • Promocja kształcenia zawodowego w branży drzewnej na targach DremaSilesia!

  W branży drzewnej jest wielki popyt na specjalistów, stąd na targach DremaSilesia przygotowywane jest wydarzenie - Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej - przez portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przy wsparciu Międzynarodowych Targów Poznańskich - organizatora targów.
  czytaj więcej ›
 • Energia z Drewna

  Energia z Drewna – dwudniowa konferencja na targach DREMASILESIA 2017!
  czytaj więcej ›

Kategorie

Deska Paletowa/Tarcica Liściasta/Kantówka/Fryza Wspólpraca

Karp-Trak
Witam, Nasz tartak zajmuje się produkcją drewna budowlanego jak i też tarcicy użytkowej. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, modernizowany w 2019 roku, z tego też tytułu staramy się pozyskać nowych odbiorów i partnerów biznesowych. Jesteśmy otwarci na podjęcie zleceń na produkcje desek paletowych, kantówek, elementów meblowych, fryzy, graniaków oraz tarcicy obrzynanej jak i też n/o. Spełnimy każde wymagania klienta, odnośnie wymiaru, ilości i jakości, gdyż posiadamy dostęp do drewna każdej jakości, od papierówki aż do Pierwszej klasy, jeśli chodzi o sosnę, świerk, brzozę i olchę. Posiadamy w parku maszynowym nowoczesne traki, wielopiły, grubosćióki i obrzynarki. W załączniku przesyłam kilka zdjęć towaru jaki produkujemy. Jesteśmy skłonni podjąć jednorazowe zlecenia oraz wieloletnie współprace. Zapraszam do kontaktu.

Zaloguj się aby zobaczyć kontakt do sprzedawcyPozostałe ogłoszenia użytkownika

Karp-Trak zobacz »

Kupię: SKUP S2B Kupię

Dodano: 2020-08-14 16:43, Ogłoszenia Drewno okrągłe

Stale Kupie S2B, Paletòwkę Sosna/Świerk Duże ilości. 512320003

Karp-Trak zobacz »

Kupię: Kupię Dwupiłę, wielopiłę

Witam Kupie maszyny do produkcji palet. Sprzęt najlepiej używany. Pila rozdzielcza, wielopila, dwupila, podajniki drewna. Proszę o kontakt

Karp-Trak zobacz »

Sprzedam: Tarcica/fryza olchowa

Dodano: 2020-02-11 20:15, Ogłoszenia Oferty pracy Oferty pracy

Szukam odbiorców fryzy olchowej, oraz tarcicy olchowej. Jesteśmy otwarci na jednorazowe transakcje jak tez na nawiązanie stałej współpracy. 512320003