Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Certyfikat FSC®CoC w 6 krokach — bezpłatny poradnik do pobrania

Szansa na nowe kontrakty, współpraca z dużymi sieciami handlowymi, większe możliwości eksportu produktów m.in. do krajów Unii Europejskiej oraz pewność wykorzystania legalnego drewna. Posiadanie certyfikatu FSC®  ®CoC ma wiele zalet. Jego brak z kolei może znacząco ograniczyć możliwości dalszego rozwoju w branży drzewnej wielu przedsiębiorcom.


czytaj więcej ›

Nowości z rynku drzewnego

Kategorie

Aktualności

ADRADAR.PL


Zachęcamy Państwa do skorzystania z przeszukiwarki portali nieruchomości Adradar. Jest to narzędzie umożliwiające dostęp do ogłoszeń z kilkudziesięciu portali w jednym miejscu. Zaawansowany algorytm grupuje je, dzięki czemu otrzymujemy pełną historię obecności danej nieruchomości na rynku. System wysyła powiadomienia o interesujących nas mieszkaniach nawet w ciągu 8 minut od ukazania się w Internecie.
czytaj więcej ›

Szkolenia z Forest Consulting Center

Przed nami jesienny cykl szkoleń. Wzorem lat ubiegłych, to właśnie po wakacjach we wrześniu najwięcej się dzieje. 
czytaj więcej ›

Wdrażanie innowacji podstawą sukcesu – DREMA 2017

Wdrażanie innowacji podstawą sukcesu – DREMA 2017
Przemysł meblarski i stolarka budowlana są istotną częścią polskiej gospodarki, jak również zajmują znaczącą pozycję na światowym rynku .
czytaj więcej ›

Lista laureatów Złotego Medalu MTP

Przyznane Złote Medale MTP – OPIS PRODUKTÓW

DREMA 2017


czytaj więcej ›

Sięgnij po złoto na targach DREMA!

Do 28 lipca są przyjmowane zgłoszenia w ramach Konkursu o Złoty Medal MTP na targach DREMA. Jest to wyróżnienie dla najlepszych, odgrywające kluczową rolę w strategii komunikacji z klientami.
czytaj więcej ›

Inwestycje w rozwój tylko na targach DREMA 12-15.09.2017 r.

Tegoroczne targi DREMA zapowiadają się rekordowo! Już na tę chwilę, na 3 miesiące przed rozpoczęciem wydarzenia, zgłoszonych jest ponad 250 wystawców, którzy są zainteresowani znacznie większymi stoiskami, niż w roku ubiegłym.
czytaj więcej ›

Targi DREMA od 12-15 września 2017 w Poznaniu!

DREMA – integracja branży w Poznaniu

 

Już we wrześniu tego roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe spotkanie przedstawicieli branży obróbki drewna – targi DREMA.
czytaj więcej ›

Nowe życie traka – części zamienne do maszyn tartacznych

Najbardziej eksploatowane części maszyn tartacznych, jak prowadnice, łożyska, segmenty, suwaki lignofolowe wymagają regularnej wymiany, co znacząco pozwala wydłużyć żywotność parku maszynowego. Jednak nie chodzi tylko o to, aby zużyte części wymieniać na nowe, ale także o jakość instalowanych w maszynie elementów. Ważne, aby części były one wytwarzane ze zgodnością materiałową urządzeń producenta, bo tylko to zagwarantuje bezawaryjną i bezpieczną dla operatorów eksploatację maszyn.
czytaj więcej ›

ATRAKCYJNE WYDARZENIA NA TARGACH DREMASILESIA!

Tegorocznej ekspozycji Targów Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DREMASILESIA (12-14 maja 2017, Expo Silesia, Sosnowiec), towarzyszyć będą spotkania branżowe i atrakcyjne konferencje, koordynowane przez uznane 
w środowisku instytucje i media.

czytaj więcej ›