Wpisz swoje uwagi odnośnie serwisu

Certyfikaty dla firm

Zapytanie ofertowe


Kącik technologiczny ›

Certyfikat FSC®CoC w 6 krokach — bezpłatny poradnik do pobrania

Szansa na nowe kontrakty, współpraca z dużymi sieciami handlowymi, większe możliwości eksportu produktów m.in. do krajów Unii Europejskiej oraz pewność wykorzystania legalnego drewna. Posiadanie certyfikatu FSC®  ®CoC ma wiele zalet. Jego brak z kolei może znacząco ograniczyć możliwości dalszego rozwoju w branży drzewnej wielu przedsiębiorcom.


czytaj więcej ›

Nowości z rynku drzewnego

Kategorie

Deska Paletowa/Tarcica Liściasta/Kantówka/Fryza Wspólpraca

Karp-Trak
Witam, Nasz tartak zajmuje się produkcją drewna budowlanego jak i też tarcicy użytkowej. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, modernizowany w 2019 roku, z tego też tytułu staramy się pozyskać nowych odbiorów i partnerów biznesowych. Jesteśmy otwarci na podjęcie zleceń na produkcje desek paletowych, kantówek, elementów meblowych, fryzy, graniaków oraz tarcicy obrzynanej jak i też n/o. Spełnimy każde wymagania klienta, odnośnie wymiaru, ilości i jakości, gdyż posiadamy dostęp do drewna każdej jakości, od papierówki aż do Pierwszej klasy, jeśli chodzi o sosnę, świerk, brzozę i olchę. Posiadamy w parku maszynowym nowoczesne traki, wielopiły, grubosćióki i obrzynarki. W załączniku przesyłam kilka zdjęć towaru jaki produkujemy. Jesteśmy skłonni podjąć jednorazowe zlecenia oraz wieloletnie współprace. Zapraszam do kontaktu.

Zaloguj się aby zobaczyć kontakt do sprzedawcyPozostałe ogłoszenia użytkownika

Karp-Trak zobacz ›

Sprzedam: Tarcica/fryza olchowa

Dodano: 2020-02-11 20:15, Ogłoszenia Oferty pracy Oferty pracy

Szukam odbiorców fryzy olchowej, oraz tarcicy olchowej. Jesteśmy otwarci na jednorazowe transakcje jak tez na nawiązanie stałej współpracy. 512320003